Doradca Klienta - Mrągowo

Doradca Klienta

Miasto: Ogłoszenia Mrągowo, Region: Lubelskie

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani specjaliści. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć
w naszym sukcesie, dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta Kandydata na stanowisko:
DORADCA KLIENTA
Nie jest to praca w call center!

Kluczowe zadania:
• Nawiązywanie kontaktów i budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
• Analizowanie potrzeb klienta, jego preferencji oraz możliwości,
• Przygotowywanie oferty dla Klienta i jej prezentacja,
• Prowadzenie dokumentacji związanej z ofertami oraz raportowanie efektów pracy,
• Planowanie oraz realizowanie planów sprzedażowych.

Oczekiwania:
• Wykształcenie min. średnie,
• Umiejętność budowania pozytywnych relacji z ludźmi,
• Naturalność w kontakcie z Klientami oraz umiejętność dopasowania się do stylu rozmówcy,
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta,
• Dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz wysoka kultura osobista,
• Mile widziane: prawo jazdy kategorii B,
• Obsługa komputera, w tym znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
• Atrakcyjny system wynagrodzenia
• Szkolenie wdrożeniowe, produktowe
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1 zmianowym
• A także spotkania i wyjazdy integracyjne

Autor ogłoszenia

About You.Pl Sp. z o.o.

Telefon: 535477773