HOSTESSA - MIŁOMŁYN - DEGUSTACJA - PILNE !!! - Miłomłyn

HOSTESSA - MIŁOMŁYN - DEGUSTACJA - PILNE !!!

Miasto: Ogłoszenia Miłomłyn, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy

Start People to jedna z wiodących Agencji Pracy na polskim rynku. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji, selekcji, payrollu i doradztwa personalnego. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy USG People N.V., należącej do pierwszej piątki największych i najbardziej renomowanych europejskich firm w branży HR.

Hostessa

Obowiązki:
- aktywne zachęcanie klientów do wypróbowania promowanego produktu
- obsługa stoiska z degustacją produktu

Oferujemy:
- pracę tymczasową, dodatkową
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy przy różnych projektach
- atrakcyjną stawkę godzinową

Pozwolenie na pracę:

Agencja Doradztwa Personalnego (nr licencji 152/2)

Wymagania

- aktualna książeczka SANEPID
- dokładność, zaangażowanie, chęć do pracy
- dyspozycyjność w weekendy
- mile widziany status ucznia lub studenta
- aktualna książeczka sanepidowska

Informacje dodatkowe
Wykształcenie: Bez wykształcenia

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia
Miejsce zamieszkania: Nie podano

Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 152/3)

Autor ogłoszenia

Start People

Telefon: (58)660 80 82