Kierownik Sklepu Giżycko - Giżycko

Kierownik Sklepu Giżycko

Miasto: Ogłoszenia Giżycko, Region: Lubelskie

Ogólnopolska sieć sklepów spożywczych poszukuje kandydatów na stanowisko KIEROWNIK SKLEPU
Miejsce pracy: Giżycko

Główne zadania: organizowanie pracy sklepu, maksymalizacja poziomu sprzedaży, zarządzanie podległym personelem

Wymagania:
- wykształcenie min średnie
- doświadczenie w zarządzaniu jednostką handlową zatrudniającą min. 10 osób
- predyspozycje kierownicze,
- zorientowanie na wyniki,
- umiejętności organizowania i planowania pracy własnej oraz podległych osób
- odpowiedzialność i lojalność
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
- pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
- stabilne zatrudnienie,
- motywacyjne wynagrodzenie.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: otijom@wp.pl w tytule wiadomości wpisując \"Kierownik Sklepu/ Giżycko\"