Rekruter Interkadra - Giżycko

Rekruter Interkadra

Miasto: Ogłoszenia Giżycko, Region: Lubelskie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy InterKadra Sp. z o.o., poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Mobilny Rekruter

JEŻELI:
- Chcesz „dorobić” lub szukasz stałej pracy
- Lubisz rozmawiać z ludźmi
- Masz co najmniej średnie wykształcenie
- Jesteś osobą dynamiczną, samodzielną i nastawioną na cel
- To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

OFERUJEMY:
- elastyczne warunki pracy
- atrakcyjne zarobki uzależnione od efektów
- współpracę z renomowaną Agencją Pracy
- nowe wyzwania, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunów/ek osób starszych lub pielęgniarzy/ek w Niemczech

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: niemcy@interkadra.pl w tytule wpisując „Rekruter”

Lub kontakt bezpośrednio z nami pod numerem telefonu: 12 240 22 44 lub 602 761 128.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.interkadra.pl

Autor ogłoszenia

interkadra

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Rekruter Interkadra