Przedstawiciel ds. Otwartych Funduszy Emerytalnych - Ełk

Przedstawiciel ds. Otwartych Funduszy Emerytalnych

Miasto: Ogłoszenia Ełk, Region: Lubelskie

Grupa Commercial Union Polska, jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, poszukuje aktywnych i samodzielnych osób na stanowisko:

Zadania:
Pozyskiwanie klientów;
Profesjonalne doradztwo w zakresie Otwartych Funduszy Emerytalnych;
Dbałość o wysokie standardy obsługi klienta.

Oczekujemy:
Łatwości nawiązywania kontaktów;
Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;
Samodzielności w działaniu, wytrwałości i przedsiębiorczości;
Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Gruntowne przygotowanie do pracy;
Jasno określoną ścieżkę rozwoju;
System szkoleń umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji;
Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia;
Wysokie dochody!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
Galaszeswski_p_47633@agent.cu.com.pl
tel. 504287594

Autor ogłoszenia

Przemysław Gałaszewski

Telefon: 504287594