Hydraulik - Elbląg

Hydraulik

Miasto: Ogłoszenia Elbląg, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Hydraulik
Miejsce pracy: Francja (region Paryski)

Obowiązki:
• montaż instalacji sanitarnych (kabiny prysznicowe, wanny, umywalki, WC, armatura)
• biały montaż
• renowacja łazienek i kuchni w apartamentach

Wymagania:
• minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• gotowość do podjęcia pracy w krótkim terminie
• chęć do pracy i zaangażowanie
• podstawowa znajomość języka francuskiego- warunek konieczny! (do weryfiikacji)

Mile widziane:
• możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
• opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
• bezpłatne mieszkanie w dobrym standardzie
• pomoc przy organizacji wyjazdu

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne, opisowe CV ze zdjęciem poprzez link http://hrbc.es-candidate.com/application/form/213622/1835/

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 1182 z późn. zm.)\".

Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. Nr 1422 z późn. zm.)\".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:
- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340),
- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471),
- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476).