OPIEKUN / OPIEKUNKA- OFERTA TAKŻE DLA OSÓB BEZ DOŚWIADCZENIA - Wielka Brytania - Elbląg

OPIEKUN / OPIEKUNKA- OFERTA TAKŻE DLA OSÓB BEZ DOŚWIADCZENIA - Wielka Brytania

Miasto: Ogłoszenia Elbląg, Region: Lubelskie

| Pracodawca: BUPA Healthcare\\

Oferta kierowana zarówno do Pań jak i do Panów. Istnieje możliwość wyjazdu ze znajomymi w jedno miejsce, oferta dla par.

Opis stanowiska:
Obowiązki osób zatrudnionych na stanowisku opiekuna związane są z opieką nad osobami starszymi. Pracodawca opłaca transport z Polski do miejsca pracy na terenie Wielkiej Brytanii - lecisz z wybranego lotniska za darmo Nie musisz się też martwić zakwaterowaniem: jest ono zapewnione przez pracodawcę, a w dodatku pierwszy miesiąc jest nieodpłatny.
Wynagrodzenie:
Stawka początkowa to 5,73 do 6,3 GBP na godzinę; - Firma zapewnia możliwość szybkiego rozwoju
i podniesienia płac - W przypadku kandydatów z dobrym doświadczeniem istnieje możliwość szybkiej podwyżki lub propozycji wyższych zarobków od razu (do 6,3 GBP za godzinę).
Wymagania:
Główny wymóg to znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Zapewniamy:
* pomoc w przygotowaniu życiorysu oraz niezbędnych do zatrudnienia dokumentów * BEZPŁATNE tłumaczenie dokumentów (referencje, zaświadczenie o niekaralności) * indywidualne spotkanie z pracodawcą w profesjonalnej lecz przyjaznej atmosferze * podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia * organizację transportu do samego miejsca pracy * opiekę podczas trwania kontraktu.
Dokumenty:
CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres: pczerkaska@lsj.pl (z dopiskiem BUPA)
licencja 4440

Autor ogłoszenia

pczerkaska@lsj.pl