Menedżer i Przedstawiciel - Elbląg

Menedżer i Przedstawiciel

Miasto: Ogłoszenia Elbląg, Region: Lubelskie

Poszukujemy Menadżera Zespołu i Przedstawicieli Ubezpieczeniowych
Miejsce pracy : Elbląg

Obowiązki:
Dla Przedstawiciela
Profesjonalne doradztwo Ubezpieczeniowo - finansowe
Aktywne poszukiwanie klientów
Osiąganie założonych celów sprzedażowych
Wiek minimum35 lat
Dla Menedżera Zespołu
Budowanie zespołu sprzedaży poprzez rekrutację i selekcję kandydatów na Przedstawicieli Ubezpieczeniowo – Finansowych
Szkolenie i wdrażanie zespołu sprzedażowego
Realizacja celów sprzedażowych poprzez efektywne zarządzanie zespołem
Wymagania
Minimum rok doświadczenia zawodowego w sprzedaży bezpośredniej lub w zarządzaniu zespołem sprzedażowym – mile widziane udokumentowane osiągnięcia
Umiejętności i doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji, selekcji, szkoleń
Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
Orientacja na rezultat
Wykształcenie minimum Średnie
Wiek minimum 35 lat
Oferujemy
Współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą o prestiżowej marce
Możliwość rozwoju kariery zawodowej
Szeroką gamę produktów ubezpieczeniowo - finansowych
Umowę o współpracę (działalność gospodarcza) stałe wsparcie finansowe
Atrakcyjny system prowizyjno – premiowy

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
wieslawa.martowicz@axa-polska.pl
tel. 055 619 53 00 kom.606 701 240

Autor ogłoszenia

Telefon: 055 619 53 00