Trener aplikacji mobilnej - Elbląg

Trener aplikacji mobilnej

Miasto: Ogłoszenia Elbląg, Region: Lubelskie

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Elbląg, Malbork
nr ref: T/10

Zakres obowiązków:

• prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi aplikacji mobilnych,
• sprawdzanie postępów szkolenia,

Wymagania:

• absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów związanych z informatyką lub elektroniką,
• wysokie umiejętności interpersonalne,
• umiejętność prowadzenia szkoleń,
• bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z informatyką,
• wiedza z zakresu aplikacji mobilnych,
• mobilność.

Oferujemy:

• możliwość pracy w firmie o dużym doświadczeniu na rynku,
• intensywny program szkoleń,
• atrakcyjne zarobki,
• możliwość rozwoju,
• umowa o pracę tymczasową.

Zainteresowanych zapraszamy do przesłanie cv i listu motywacyjnego na adres: anna.kurczewska@adecco.pl w temacie maila proszę wpisać nr referencyjny.

Na CV prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych”

Autor ogłoszenia

Adecco Poland Sp. z o.o.