Parkingowy/Elbląg - Elbląg

Parkingowy/Elbląg

Miasto: Ogłoszenia Elbląg, Region: Lubelskie

ADECCO POLAND Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego. Nr licencji Adecco: agencja zatrudnienia :364 /1a (oferty krajowe), 364/1b (oferty zagraniczne); agencja pracy tymczasowej – nr 364/3

Dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą, jako:

Parkingowy

Miejsce pracy: Elbląg

Obowiązki:

•Inkasowanie opłat parkingowych

Oczekujemy:

•Otwartości;
•Uczciwości;
•Pozytywnego nastawienia;
•Gotowości do pracy w godz. 10: 00 – 18:00
•Dyspozycyjności od 04.05.09 – 15.09.09

Oferujemy:

•Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
•Możliwość zdobycia doświadczenia;
•Umowę o pracę tymczasową.

Zainteresowanych zapraszamy do bezpośrednich zgłoszeń telefonicznych pod numerem telefonu (058) 530-11-17; Fax. -18 w naszej siedzibie Adecco w Tczewie, ul. Gdańska 55C lub przesłanie cv i listu motywacyjnego na adres: tczew@adecco.pl

Na CV prosimy o dopisanie klauzuli przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych”

Autor ogłoszenia

Telefon: (058) 530 11 17