Kierownik Oddziału - Elbląg

Kierownik Oddziału

Miasto: Ogłoszenia Elbląg, Region: Lubelskie

Zakres obowiązków:
- realizowanie planów sprzedażowych oraz zarządzanie podległym Zespołem
- zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta
- nadzór na prawidłowym funkcjonowaniem placówki zgodnym ze standardami firmy
- kontrola budżetu oddziału

Oczekujemy:
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i w zarządzaniu Zespołem
- kreatywności, samodzielności i motywacji w osiąganiu celów
- umiejętności analitycznych
- skuteczności i wysokiej jakości w realizowaniu zadań
- bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu

Oferujemy:
- umowę o pracę
- wynagrodzenie składające się z podstawy + premia zależna od osiąganych wyników
- możliwość rozwoju własnej kariery

Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania CV na adres: rekrutacja@nova.edu.pl

Aplikacja na powyższe stanowisko oznacza akceptację klauzuli:
1. Administratorem danych osobowych podanych przez Kandydata jest Nova Centrum Edukacyjne sp. z o.o. z siedzibą ul. Widok 8, 00-023 Warszawa 2. Kontakt z osobą realizującą w Nova Centrum Edukacyjne sp. z o.o. zadania inspektora danych osobowych jest możliwy poprzez korespondencję na adres administratora danych z dopiskiem „inspektor danych osobowych”. 3. Dane osobowe zbierane są, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(zwanego dalej „rozporządzeniem”), w celu: a) realizacji danego procesu rekrutacji, b) realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. 4. Dane osobowe Kandydata nie będą przekazywane innym podmiotom 5. Dane osobowe Kandydata będą przechowywane: a) przez 1 rok od dnia zakończenia danego procesu rekrutacyjnego - dla celu określonego w pkt 3 lit. a, b) przez 2 lata od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych - dla celu określonego w pkt 3 lit. b. 6. Kandydatowi przysługuje prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia danych. 7. Kandydat, który wyraził zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w jednym lub większej liczbie określonych celów, ma prawo do cofnięcia każdej ze zgód w dowolnym momencie, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 8. Kandydatowi przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, że przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy rozporządzenia. 9. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym zgodnie z przepisami określonymi w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz z aktami wykonawczymi do tej ustawy. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. 10. Dane osobowe Kandydata będą podlegały profilowaniu w zakresie określenia predyspozycji, kwalifikacji i umiejętności do wykonywania zadań na określonym stanowisku pracy, bez powstania skutków prawnych po stronie Kandydata, przy czym Kandydatowi przysługuje prawo wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec profilowania, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną.

Autor ogłoszenia

Nina Przybyłowicz