Praca dla opiekunki od 27.01.2017r.- w Munster! - Włoszczowa

Praca dla opiekunki od 27.01.2017r.- w Munster!

Miasto: Ogłoszenia Włoszczowa, Region: Lubelskie

Potrzebna opiekunka do Pani 81 letniej. Waży 50 kg przy wzroście 160 cm. Jest cukrzykiem, ma nietrzymanie moczu oraz osteoporozę. Porusza się za pomocą laski i rollatora. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do Internetu i TV.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2
- prawo jazdy (bycie aktywnym kierowcą na terenie Niemiec)
- empatia
- cierpliwość
Oferujemy:
- za znajomość języka niemieckiego na poziomie B1- 1200 Euro
- za znajomość języka niemieckiego na poziomie B2- 1300 Euro
- ubezpieczenie
- legalne zatrudnienie
- opłacenie i zorganizowanie przejazdów w obydwie strony
- odprowadzanie składek ZUS i EKUZ
Obowiązki:
- opieka nad Panią
- prowadzenie domu

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Prosimy przesyłać CV na adres: rekrutacja@progressio24.pl
Telefon: 739-422-076

Autor ogłoszenia

Progressio24

Telefon: 739 422 076