Doradca Klienta Bank BPH SA - Starachowice

Doradca Klienta Bank BPH SA

Miasto: Ogłoszenia Starachowice, Region: Lubelskie

Doradca Klienta
Miejsce pracy: Starachowice
Region: świętokrzyskie

Opis stanowiska:
■Sprzedaż produktów bankowych i realizacja określonych planów sprzedażowych
■Aktywne pozyskiwanie klientów
■Bieżąca i telefoniczna obsługa klienta
Wymagania:
■Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie w finansach: banki, biura kredytowe, agencje kredytowe)
■Wysoka motywacja wewnętrzna i zaangażowanie
■Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
■Samodzielność, dobra organizacja pracy
Oferujemy:
■Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
■Przyjazną atmosferę w młodym zespole
■Niezbędne narzędzia pracy, pakiet szkoleń

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail:

rekrutacjabank@onet.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"