doradca finansowy / agent manager - Skarżysko-Kamienna

doradca finansowy / agent manager

Miasto: Ogłoszenia Skarżysko-Kamienna, Region: Lubelskie

GFI Doradcy Finansowi Sp. z o.o. Stabilna firma o zasięgu ogólnopolskim, działająca w branży finansowej i prawnej, realizująca cele sprzedażowe dla spółek Grupy Finansowo Inwestycyjnej, m.in. GFI Odszkodowania, GFI Windykacja oraz działająca na rynku OFE, zatrudni - nawiąże współpracę w oparciu o umowę agencyjną (własna działalność gospodarcza), Doradców finansowych / Agentów.

Nr ref.SK/SKK/DF/04
Region: woj.świętokrzyskie
Lokalizacja:Skarżysko Kamienna i okolice

W związku z szybko rosnącym zapotrzebowaniem klientów na nasze usługi poszukujemy kandydatów na liderów w zakresie doradztwa emerytalnego, ubezpieczeniowego oraz w zakresie odszkodowań i windykacji.

Opis stanowiska pracy:
- obsługa klientów zleconych przez firmę (zawieranie umów, obsługa posprzedażowa),
- samodzielne pozyskiwanie klientów,
- osiąganie założonych celów sprzedażowych,
- budowanie lokalnego wizerunku firmy.

Wymagania:
- posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej zarejestrowania,
- wykształcenie minimum średnie,
- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
- niekaralność,
- prawo jazdy kat.B,
- gotowość do pracy z klientem indywidualnym,
- silna motywacja do pracy i determinacja w osiąganiu celów,
- doświadczenie sprzedażowe, np. w branży FMCG będzie dodatkowym atutem,
- posiadanie możliwości komunikacji internetowej,
- wykorzystanie własnego samochodu ułatwi start.

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie (prowizje),
- uzyskanie dodatkowych wynagrodzeń z tytułu sprzedaży produktów dodatkowych,
- samochód służbowy i telefon komórkowy dla najlepszych,
- możliwość rozwoju kariery zawodowej i podnoszenia kwalifikacji,
- możliwość generowania dochodu pasywnego.

Jeśli jesteś osobą stale pracującą z klientami indywidualnymi, powyższą ofertę możesz traktować jako zajęcie dodatkowe, ukierunkowane na zwiększenie i dywersyfikację dochodów.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy cv@gf-i.pl.

W temacie e-maila prosimy umieścić numer referencyjny oraz wybraną lokalizację.

Więcej o nas na www.gf-i.pl