AGENT UBEZPIECZENIOWY - Skarżysko-Kamienna

AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miasto: Ogłoszenia Skarżysko-Kamienna, Region: Lubelskie

Viktoria Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy obecnie poszukuje kandydatów na
Agentów Ubezpieczeniowych.
Opis stanowiska pracy:
• zawieranie umów z klientami zleconymi przez firmę oraz z samodzielnie pozyskanymi,
• prowadzenie rozmów handlowych i prezentacja aktualnych ofert,
• badanie potrzeb klientów,
• budowanie długotrwałych relacji z klientami,
• realizacja wyznaczonych celów.

Oferujemy:
• atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + prowizja),
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• wysokie zaliczki,
• wsparcie kalendarzem umówionych spotkań,
• jasno określoną ścieżkę kariery,
• program bezpłatnych szkoleń,
• dodatkowe wsparcie finansowe,
• uzyskanie licencji KNF,
• pomoc w budowaniu indywidualnego zespołu sprzedażowego

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie,
• niekaralność,
• prawo jazdy kat. B,
• doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
• odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane działania,
• komunikatywność,
• chęci podnoszenia swoich kwalifikacji,
• umiejętność skutecznej komunikacji z klientem,
• znajomość technik negocjacji, argumentacji,
• gotowość do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.viktoriapolska.pl.

Aplikacje proszę przesyłać na adres biuro@viktoriapolska.pl.
W tytule proszę podać stanowisko : Agent ubezpieczeniowy