Opiekunka dla Pana do Nauort! od 20.01.2017r. - Skalbmierz

Opiekunka dla Pana do Nauort! od 20.01.2017r.

Miasto: Ogłoszenia Skalbmierz, Region: Lubelskie

Szukamy opiekunki dla Pana Friedela, który ma 87 lat, 166 cm wzrostu i waży 83 kg. Mieszka w miejscowości Nauort ( Nadrenia-Palatynat). Choroby z jakimi się zmaga to: Parkinson, choroby serca oraz inkontynencja. Porusza się przy pomocy rollatora jak i laski, przesypia noce. Preferowana Pani niepaląca. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z TV i dostępem do Internetu.
Oferujemy:
- 1100 Euro
- legalne zatrudnienie
- brak ukrytych kosztów
- ubezpieczenie
- odprowadzanie składek ZUS i EKUZ
- organizacja transportu
Wymagania:
- język niemiecki A2
- empatia
-dobra kondycja
- cierpliwość
Obowiązki:
- opieka nad Panem i prowadzenie domu

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@progressio24.pl

Telefon: 739- 422-076

Autor ogłoszenia

Progressio24

Telefon: 739 422 076