Frezer/ustawiacz cnc - Sandomierz

Frezer/ustawiacz cnc

Miasto: Ogłoszenia Sandomierz, Region: Lubelskie

FREZER CNC / USTAWIACZ CNC

Lokalizacja: Wielka Brytania

Obowiązki:
* obsługa i ustawianie 5-cio osiowych frezarek CNC (MORI SEIKI, DMG, OKUMA) ze sterownikami Fanuc,Heidenhein;
* wprowadzanie korekt do programów.

Wymagania:
* bardzo dobra znajomość sterowania Fanuc, Heidenhein.
* mile widziane doświadczenie w pracy z frezarkami marki MORI SEIKI, DMG, OKUMA;
* bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
* doświadczenie w pracy w wąskich tolerancjach;
* doświadczenie w pracy przy programowaniu obrabiarek CNC będzie dodatkowym atutem;
* komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

* umowa o pracę podpisywana z pracodawcą
* pomoc w znalezieniu zakwaterowania
* wynagrodzenie: 10.50 - 12.50 GBP/h w zależności od doświadczenia + miesięczny bonus w okolicach 15-20%
* praca 37 godzin w tygodniu plus nadgodziny

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim na adres Marta.andrzejewska@polishpersonnel.com
w tytule wiadomości wpisując \"Frezer CNC\".

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustaw? z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883\".

Autor ogłoszenia

Polish Personnel

Telefon: 61 833 0952