Pracownik Hali - Ostrowiec Świętokrzyski

Pracownik Hali

Miasto: Ogłoszenia Ostrowiec Świętokrzyski, Region: Lubelskie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie poszukujemy dla naszego klienta osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska
- praca przy wykładaniu towaru

Wybranym kandydatom oferujemy:
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę zlecenia podpisywaną z InterKadra
- elastyczny grafik pracy
- zmianowy system pracy
- stawkę godzinową

Wymagania
- aktualna książeczka Sanepidu (obowiązkowo!)
- zaangażowanie i odpowiedzialność

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres m.jaworska@interkadra.pl, w tytule wiadomości proszę wpisać HAL/OSTR

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik Hali