Operator CNC - Ostrowiec Świętokrzyski

Operator CNC

Miasto: Ogłoszenia Ostrowiec Świętokrzyski, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr ref.: OP/KLC/02/2011
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

Zadania:
• Samodzielna praca przy obsłudze maszyn sterowanych numerycznie;
• Praca w systemie sterowania Siemens – Sinumerik i Heidenhein;
• Kontrola obrabiarki:
• Kontrola ustawienia detalu o skomplikowanym kształcie i wysokim zakresie tolerancji;
• Kontrola poprawności wykonania detalu;
• Obróbka dużych detali (powyżej 3m, powyżej 3 ton);
• Używanie przyrządów pomiarowych typu parametr, mikrometr, średnicówka;
• Samodzielna inicjatywa i dbałość o organizację stanowiska pracy;
• Szkolenie operatorów CNC o niższym doświadczeniu i kwalifikacjach w powyższym zakresie.

Nasze wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie techniczne;
• Min 5 lat doświadczenia w praca na stanowisku Operatora CNC takich maszyn jak np. frezarki, tokarki;
• Doświadczenie przy pracy w środowisku SIEMENS – SINUMERIK 840 D, HEIDENHEIN 530;
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, procesu obróbki skrawaniem, technik pomiarowych;
• Doświadczenie w obróbce detali wielkogabarytowych na gotowo;
• Doświadczenie w pracy na obrabiarkach 4-osiowych;
• precyzja; skrupulatność; odpowiedzialność; cierpliwość;
• Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku technolog obróbki skrawaniem – wdrożeniowiec lub inżynier rozruchu maszyn skrawających oraz doświadczenie i/lub predyspozycje do szkolenia osób na stanowisko Operatorów CNC.

Oferujemy:
• Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Stałe zatrudnienie;
• Wysokie wynagrodzenie;
• Możliwość rozwoju;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres:
malgorzata.nowak@adecco.com

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Autor ogłoszenia

Adecco Poland Sp. z o.o.

Telefon: 723 193 130

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Operator CNC