Monter wentylacji Norwegia - Kielce

Monter wentylacji Norwegia

Miasto: Ogłoszenia Kielce, Region: Lubelskie

Aktualnie dla naszego Klienta z Norwegii poszukujemy osób na stanowisko:
Monter wentylacji
Numer ref. MW/NO/12/17

Kraków

Zadania:
• montaż wentylacji w obiektach budowlanych: montaż kanałów wentylacyjnych, montaż instalacji klimatyzacyjnej, izolacja kanałów, składanie central wentylacyjnych,
• praca z rysunkiem technicznym.

Oczekiwania:
• minimum 2-3-lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• umiejętność pracy z rysunkiem technicznym.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie: min. 185,50 NOK brutto/h (często wyższe - w zależności od doświadczenia),
• legalne zatrudnienie zgodnie z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy,
• umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku pracy w branży budowlanej.
• zwrot kosztów podróży do Norwegii (przy większości projektów),
• możliwość podjęcia długoterminowej współpracy,
• pomoc przy zakwaterowaniu,
• ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek na ubezpieczenie emerytalne, zasiłek na dzieci,
• możliwość skorzystania z feriepenger - 12%.

paulina.slopieckaadecco.pl

Autor ogłoszenia

Adecco Poland

Telefon: 723 190 573