Monter rusztowań Norwegia - Kielce

Monter rusztowań Norwegia

Miasto: Ogłoszenia Kielce, Region: Lubelskie

Aktualnie dla naszego klienta z Norwegii poszukujemy osób na stanowisko:

Monter rusztowań
Numer ref. MR/NOR/12/17

Zadania:
• przygotowanie materiałów do postawienia rusztowania,
• montaż rusztowań (rusztowania elewacyjne),
• kontrola prawidłowości łączeń.

Oczekiwania:
• minimum 2- letnie udokumentowane doświadczenie jako monter rusztowań,
• norweski certyfikat na montaż rusztowań §46/§17,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• referencje od byłych pracodawców.

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie zgodnie z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy,
• umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie (minimum 185,50 NOK brutto/h - możliwe wyższe),
• zwrot kosztów dojazdu do Norwegii (przy większości projektów),
• pomoc przy zakwaterowaniu
• ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
• możliwość skorzystania z feriepenger - 12%.

paulina.slopieckaadecco.pl

Autor ogłoszenia

Adecco Poland

Telefon: 723 190 573