Cieśla konstrukcyjna - Kielce

Cieśla konstrukcyjna

Miasto: Ogłoszenia Kielce, Region: Lubelskie

Aktualnie dla naszego klienta z Norwegii poszukujemy osób na stanowisko:

Cieśla konstrukcyjny

Numer ref. C/NO/12/17

Zadania:
• prace przy budowie domów drewnianych - szkieletowych, montaż konstrukcji drewnianych
• montowanie ścian, podłóg, schodów, okien, drzwi,
• praca zgodnie z rysunkiem technicznym.

Wymagania:
• minimum 2- letnie doświadczenie przy budowie domów drewnianych,
• umiejętność odczytywania rysunku technicznego,
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
• referencje od poprzednich pracodawców,
• doświadczenie zdobyte w pracy w Skandynawii będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie: minimum 185,50 NOK brutto/h (możliwe wyższe w zależności od kwalifikacji),
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodnie z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy,
• gwarancję takich samych warunków zatrudnienia i płacy jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku pracy w branży budowlanej,
• zwrot kosztów dojazdu do Norwegii (przy większości projektów),
• możliwość podjęcia długoterminowej współpracy,
• ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy,
• pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności oraz z zakwaterowaniem,
• możliwość skorzystania z feriepenger - 12%.

Autor ogłoszenia

Adecco Poland

Telefon: 723 190 573