Praca jako pomoc domowa Niemcy - Kielce

Praca jako pomoc domowa Niemcy

Miasto: Ogłoszenia Kielce, Region: Lubelskie

NOWA OFERTA 02/CA/2016

Witam, poszukujemy pani do pomocy domowej w 71065 Sindelfingen dla 4 osobowej rodziny (rodzice i dzieci).

Obowiązki:
- pranie,
- sprzątanie,
- gotowanie,
- zakupy i reszta prac domowych.

Praca na umowę zlecenie, składki od średniej krajowej, A1 i EKUZ.

Wymagania:
- podstawowa znajomość języka niemieckiego,
- kobieta wiek 30-40,
- niepaląca.

Wyjazd na dniach, zaraz po podpisaniu umowy. Proszę o przesyłanie CV na adres: wspolpraca@agencja-concordia.pl (po niemiecku), a jeśli po polsku to proszę wypełnić formularz na naszej stronie internetowej www.agencja-concordia.pl

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji telefonicznej
tel. 515 633 746
tel. 32 718 64 58
tel. 504 131 616
tel. 32 718 65 20

Autor ogłoszenia

Agencja Concordia

Telefon: 534483111

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Praca jako pomoc domowa Niemcy