Lakiernik samochodowy - Kielce

Lakiernik samochodowy

Miasto: Ogłoszenia Kielce, Region: Lubelskie

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi europejskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: okolice Frankfurtu nad Menem

Opis stanowiska:
– lakierowanie/malowanie plastikowych części samochodowych, m.in. do Audi, BMW
– praca w systemie zmianowym (2 lub 3, w zależności od zapotrzebowania zakładu pracy)
– pracodawca oczekuje wysokiej staranności i jakości wykonywanej pracy

Wymagania:
– minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku lakiernik samochodowy
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
– umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej
– chęć i motywacja do pracy
– dużym atutem będzie własne auto do dyspozycji (kwatera 6km od miejsca pracy)

Oferta:
– 11,23€ brutto/h + 41€ diety za dzień przepracowany
– zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, koszt potrącany z miesięcznego wynagrodzenia (koszt ok. 350 €/mc)
– możliwość wyjazdu na dni próbne, żeby poznać zakład pracy
– zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- opieka polskojęzycznych dysponentów
– możliwość długofalowej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim na rekrutacja@ksps.com.pl,
z nazwą stanowiska w tytule wiadomości lub zarejestruj się na portalu: http://www.rekrutacyjnarewolucja.pl/Account/Register

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)\".

Autor ogłoszenia

KS Personal Service