Pracownik recepcji - Kielce

Pracownik recepcji

Miasto: Ogłoszenia Kielce, Region: Lubelskie

Recepcjonista / Recepcjonistka
Miejsce pracy: Cedzyna k. Kielc

Zadania:
- przyjmowanie rezerwacji,
- bieżąca obsługa gości hotelu,
- wystawianie faktur,
- dbanie o prawidłowy przepływ informacji.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych,
- znajomość pakietu MS Office,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy i święta,
- wysoki poziom kultury osobistej,
- komunikatywność i dyspozycyjność,
- znajomość programu hotelowego ProHOTT będzie dodatkowym atutem,
- mile widziane doświadczenie zawodowe lub wykształcenie kierunkowe, np. technikum hotelarskie lub studia na kierunku turystyka i rekreacja,
- dodatkowym atutem będzie posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych i zaangażowania,
- możliwość rozwoju zawodowego, m.in. poprzez udział w szkoleniach branżowych,
- pracę w przyjemnej atmosferze w 3-gwiazdkowym hotelu, w młodym i energicznym zespole.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres: manager@hotelecho.eu

W CV prosimy o zawarcie klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MUSI Sp. z o.o. z siedzibą
w Kielcach w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego
i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Autor ogłoszenia

MUSI Sp. z o.o.

Telefon: 413412028