kierownik regionu - Kielce

kierownik regionu

Miasto: Ogłoszenia Kielce, Region: Lubelskie

Kierownik regionu

Poszukujemy kierowników regionalnych internetowego portalu reklamowego izimany.pl.

Opis stanowiska wraz z zakresem obowiązków:
• Zbudowanie Zespołu i zarządzanie jego pracą
• Pozyskiwanie i obsługa Klientów
• Budowa dedykowanej bazy klientów
• Realizowanie i koordynowanie działań z zakresu ATL, BTL i PR
• Kreowanie wizerunku portalu
• Współpraca z agencjami graficznymi i reklamowymi, mediami
• Tworzenie i realizacja programów lojalnościowych oraz kampanii dla Klientów
• Zarządzanie projektami sprzedaży

Wymagania stawiane kandydatom:
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
• Doświadczenie w sprzedaży lub branży marketingowo – reklamowej
• Doświadczenie lub predyspozycje do zarządzania ludźmi/koordynowania pracy
• Umiejętność przygotowywania ofert i prezentacji dla podmiotów zewnętrznych
• Doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikatywność i wysoka kultura osobista
• Samodzielność i umiejętność autodyscypliny

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system motywacyjny
Możliwość samodzielnego kształtowania planu działania; zadaniowy czas pracy
Możliwość szybkiego rozwoju kariery
Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia, odbycia szkoleń z dziedziny marketingu/sprzedaży/zarządzania ludźmi/technik prezentacji

Miejsce pracy: Kielce (poszukujemy również współpracowników w Warszawie, Katowicach, Częstochowie, Toruniu, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie, Trójmieście, Łodzi, Lublinie, Krakowie i Szczecinie)
Rozpoczęcie pracy: sierpień 2009

Osoby zainteresowane rozwojem kariery w dziedzinie sprzedaży usług reklamowych, prosimy o przesyłanie CV na adres: tomasz.kochanczyk@izimany.pl. w tytule : \"kierownik regionu\"

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - kierownik regionu