Agencja Promocyjna poszukuje pracownika! PILNE! - Kielce

Agencja Promocyjna poszukuje pracownika! PILNE!

Miasto: Ogłoszenia Kielce, Region: Lubelskie

Agencja promocyjna z Kielc zatrudni na umowę o pracę po okresie próbnym osobę do pracy w charakterze specjalisty ds promocji (poszukujemy kobiety, STUDENTOM DZIĘKUJEMY).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
--pozyskiwanie klientów,
--negocjowanie umów,
--organizacja i nadzór akcji promocyjnych, marketingowych,
--realizacja zadań zleconych.

WYMAGANIA--doświadczenie zawodowe min. 3 lata;
--DETERMINACJA DO PRACY;
--kreatywność, dyspozycyjność;
--wiek 25-30 lat;
--wykształcenie wyższe oraz znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
--praco jazdy kat. B;
--umiejętność obsługi komputera;
--komunikatywność, wysoka kultura osobista;
-- w pierwszej kolejności rozpatrywane będą kandydatury osób z Kielc;

OFERUJEMY
--umowę o pracę po okresie próbnym;
--laptop;
--telefon komórkowy;
--samochód służbowy po okresie próbnym;
--wynagrodzenie: podstawa + premia.

Aplikacje (CV + zdjęciem) prosimy przesyłać na adres: dot_b@interia.pl
w temacie wiadomości
imię i nazwisko, miejse zamieszkania, z jakiego żródła mają Państwo informację o ogłoszeniu (np Anna Kowalska, Kielce, Wici)

UWAGA!!!
-CV bez zdjęcia nie będą rozpatrywane.
-Informacje nt wynagrodzenia będą podawane osobiście podczas rozmowy
kwalifikacyjnej

tel kontaktowy 600 235 399
Proszę dzwonić w godzinach 10:00 - 17:00

Autor ogłoszenia

Dorota

Telefon: 600235399