Mechanik/Diagnosta - Kielce

Mechanik/Diagnosta

Miasto: Ogłoszenia Kielce, Region: Lubelskie

Leader Service Sp. z o.o. jako Agencja Doradztwa Personalnego posiadająca certyfikat o numerze rejestru 669, dla swojego międzynarodowego Klienta z branży Automotive poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce, woj. świętokrzyskie
Nr ref.: Mech/10

Zakres obowiązków:
- Przeglądy Rejestracyjne na Stacji Kontroli Pojazdów do 3,5t
- Naprawy mechaniczne w samochodach marki Fiat, Alfa Romeo i Lancia
- Diagnostyka usterek
- Jazdy próbne
- Obsługa klienta

Oferujemy:
- Umowę o pracę na pełny etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizja)
- Narzędzia niezbędne do pracy
- Szkolenia koncernu Fiat

Wymagania:
- Mile widziane wykształcenie zawodowe kierunkowe
- Uprawnienia Diagnosty SKP A,B,a,b,c,f,e
- Zaangażowanie i chęć do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z zaznaczeniem nr ref. w tytule na adres: rekrutacja1@leaderservice.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"