Windykator terenowy - Kielce

Windykator terenowy

Miasto: Ogłoszenia Kielce, Region: Lubelskie

Firma KREDYTY-CHWILÓWKI Sp. z o.o. zatrudni windykatora na teren Kielce i okolice.

Zakres obowiązków:

Terenowa windykacja klientów
Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności
Motywowanie klientów do zapłaty
Terminowe realizowanie zleconych weryfikacji
Wymagania:

bardzo dobrze rozwinięte zdolności negocjacyjne
umiejętność pozyskiwania i wykorzystywania informacji
umiejętność radzenia sobie z trudnymi klientami
obsługi komputera w stopniu umożliwiającym sprawną wymianę informacji
niekaralność
aktywne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
ciekawą i dynamiczną pracę
możliwość uczestniczenia w rozwoju nowatorskiego rozwiązywania zagadnień monitoringu i windykacji należności
umowa o pracę
samochód służbowy, telefon, notebook, nawigacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:
m.kopydlowski@gredan.pl

Autor ogłoszenia

KREDYTY-CHWILÓWKI Sp. z o.o