inwentaryzacja od 17.12 przez 3-4 dni w Kielcach - Kielce

inwentaryzacja od 17.12 przez 3-4 dni w Kielcach

Miasto: Ogłoszenia Kielce, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą przy:

Inwentaryzacji

Obowiązki:
• skanowanie produktów za pomocą skanera - szkolenie z obsługi skanera darmowe

Wybranym kandydatom oferujemy:
• Umowa zlecenia podpisywana z InterKadra
• Bezpłatne szkolenie z obsługi skanera

Wymagania
• Odpowiedzialność i zaangażowanie
• Dyspozycyjność w dniach 17.12 - 23.12

Mile widziani mężczyźni

Kontakt

Aplikacje prosimy przesyłać na adres k.smoron@interkadra.pl w temacie wpisując: inwentaryzacja/Kielce

Autor ogłoszenia

interkadra

Telefon: 12 290 44 59