Doradca - Konsultant na dziale RTV w Real Kielce - Kielce

Doradca - Konsultant na dziale RTV w Real Kielce

Miasto: Ogłoszenia Kielce, Region: Lubelskie

Poszukujemy chętnych mężczyzn do pracy na stanowisku;
doradca-konsultant
Opis stanowiska;
DORADCA/KONSULTANT
- Doradztwo i obsługa klienta
- Praca nad ekspozycją w hali
- Pilnowanie zapasów
- Bezpośrednia współpraca z kierownikiem stoiska
Wymagania;
- podstawowa wiedza w zakresie sprzętu RTV
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- aktualnej książeczki z badaniami Sanepidu
- dyspozycyjności ( praca zgodnie z ustalonym wcześniej grafikiem)
- rzetelności i odpowiedzialnego podejścia do pracy
- punktualności i komunikatywności
Oferujemy;
-przeszkolenie
- możliwość stałej współpracy z firmą
-możliwość rozwoju w firmie
-stawka za godz ok 6-10brutto
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres; rekrutacja@merchandiser.com.pl koniecznie z dopiskiem w tytule „Real Kielce”

Autor ogłoszenia

Piotr Kowalik

Telefon: 0 607 14 08 17