Specjalista ds. Planowania Finansów Osobistych - Kielce

Specjalista ds. Planowania Finansów Osobistych

Miasto: Ogłoszenia Kielce, Region: Lubelskie

AEGON – Międzynarodowa korporacja finansowa z ponad 40 milionami klientów w 20 krajach. W Polsce lider na rynku usług finansowych, laureat nagrody „Przedsiębiorstwo Fair Play” nieprzerwanie od 2001 r. za rzetelność w biznesie oraz uczciwe traktowanie klientów i pracowników.

W związku z otwarciem nowego projektu rekrutacyjnego w 2012r. poszukujemy osób do współpracy na stanowisku:

Wymagania:

- Minimum średnie wykształcenie;
- Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w zakresie sprzedaży produktów finansowych, ubezpieczeń lub OFE
- Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami;
- Ukierunkowanie na sukces;
- Systematyczność oraz rzetelność;
- Silna motywacja do rozwoju oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
- Wysoka samodzielność w prowadzeniu projektów sprzedażowych;
- Mile widziane zainteresowanie tematyką finansową;

Główne obowiązki:

Główne zadania będą obejmować aktywną sprzedaż produktów proponowanych przez firmę w oparciu o identyfikację potrzeb klienta, profesjonalne doradztwo, dobór optymalnych rozwiązań związanych z zarządzaniem aktywami oraz utrzymywanie
długofalowych relacji z klientami.

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet motywacyjny;
- Profesjonalny rozwój poprzez system szkoleń, ambitne zadania i autonomię działania;
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o prestiżowej marce;
- Duże możliwości rozwoju oraz awansu według przejrzystych zasad ścieżki kariery;
- Profesjonalne wsparcie merytoryczne Managera Zespołu;
- Elastyczny czas pracy;

Autor ogłoszenia

AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń

ZdjęciaZdjecia - Specjalista ds. Planowania Finansów Osobistych