Doradca klienta - Kielce

Doradca klienta

Miasto: Ogłoszenia Kielce, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy
Nasza oferta stanowi odpowiedź na dzisiejsze potrzeby klientów i ich
rodzin. Doradzamy, jak bezpiecznie korzystać z nowoczesnych i innowacyjnych
usług finansowo-ubezpieczeniowych.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Doradcy będzie
należało:
* Profesjonalne doradztwo i obsługa klientów indywidualnych i biznesowych
* Sprzedaż produktów finansowo-ubezpieczeniowych, inwestycyjnych oraz
zdrowotnych
* Dbanie o wizerunek firmy
* Budowanie pozytywnych relacji z klientami

Oferujemy:

* Miłą atmosferę pracy
* Bezpłatne szkolenia przygotowujące
* Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów
* Stałe wynagrodzenie miesięczne dla najlepszych
* Stabilizację oraz finansową niezależność
* Dostęp do produktów, których klienci sami poszukują
* Możliwości rozwoju i awansu
* Szeroki system bonusów (nagrody rzeczowe, premie, wycieczki, imprezy
integracyjne)
* Wsparcie działu telemarketingu
Wymagania
* Wykształcenie min. średnie
* Wysoka kultura osobista
* Prawo jazdy kat. B
* Komunikatywność
* Zaangażowanie
* Gotowość do uczenia się, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i
własnego rozwoju

Mile widziane
* Wykształcenie wyższe
* Doświadczenie w sprzedaży face to face
* Silna motywacja oraz nastawienie na sukces
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: tel. 663727549 lub mail kamila.bartoszewska@polfinance.com.pl

Autor ogłoszenia

Polfinance

Telefon: 663-727-549