Kelner / Kelnerka - Kielce

Kelner / Kelnerka

Miasto: Ogłoszenia Kielce, Region: Lubelskie

MUSI Sp. z o.o. obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:
KELNER/ KELNERKA
Miejsce pracy: HOTEL ECHO w Cedzynie

WYMAGANIA:
• doświadczenia w gastronomii, w obsłudze gościa indywidualnego i grupowego
• znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• odpowiedzialności i sumienności
• wysokiej kultury osobistej
• umiejętność pracy zespołowej
• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym, dyspozycyjność
• aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
• mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

OBOWIĄZKI:
• bezpośrednia, profesjonalna obsługa gości hotelowych
• zachowaniem obowiązujących standardów i procedur w restauracji
• przyjmowanie i realizację zamówień
• pomoc w wyborze dań i napojów

OFERUJEMY:
• atrakcyjny system wynagrodzeń
• niezbędne narzędzia do pracy
• terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,
• możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

MUSI Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Paderewskiego 14 posiada status Zakładu Pracy Chronionej Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres k.pekalski@musikielce.pl z dopiskiem „kelner/kelnerka”
Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę MUSI Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam,
że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Autor ogłoszenia

MUSI Sp zo.o