Recepcjonistka / Recepcjonista - Kielce

Recepcjonistka / Recepcjonista

Miasto: Ogłoszenia Kielce, Region: Lubelskie

Firma MUSI Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA
Miejsce pracy: Cedzyna k. Kielc
WYMAGANIA:
• znajomość pakietu MS Office,
• mile widziana znajomość języków obcych angielski, niemiecki, rosyjski
• komunikatywność,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
• pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania.
• orzeczenie o niepełnosprawności – warunek konieczny
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• bieżąca obsługa recepcji (m.in. powitanie i obsługę gości, obsługę połączeń telefonicznych),
• zarządzanie salami konferencyjnymi, obsługę spotkań,
• bieżące wsparcie innych działów w ich codziennej pracy,
• dbanie o właściwy wizerunek firmy
OFERUJEMY:
• atrakcyjny system wynagrodzeń
• niezbędne narzędzia do pracy
• terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,
• możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
MUSI Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Paderewskiego jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia, usług porządkowych oraz usług z zakresu branży hotelarskiej. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 665 991 991, lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres biuro@musikielce.pl z dopiskiem „recepcja”
Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MUSI Sp. z o.o. z siedzibą
w Kielcach ul. Paderewskiego 14. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą
dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej MUSI Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej MUSI Sp. z o.o. – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy
o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę MUSI Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Autor ogłoszenia

Musi Sp. zo.o.

Telefon: 665991991