Koordynator projektu - Kielce - Kielce

Koordynator projektu - Kielce

Miasto: Ogłoszenia Kielce, Region: Lubelskie

Stowarzyszenie PAIP- prężnie rozwijająca się organizacja z siedzibą w Poznaniu - pilnie poszukuje pracownika na stanowisko koordynatora projektu dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w woj.świętokrzyskim. Biuro projektu będzie mieścić się w Kielcach.

Oferujemy:

* stałe zatrudnienie
* pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji
* atrakcyjne warunki zatrudnienia
* dobrą atmosferę pracy

Zakres obowiązków:

* Rozliczanie wniosków o płatność
* Konstruowanie harmonogramu płatności, wprowadzanie zmian w projekcie
* Wybór podwykonawców usług w konsultacji z opiekunem PAIP
* Sprawozdawczość finansowa i merytoryczna
* Kontakty z Instytucją Pośredniczącą
* Monitoring i ewaluacja projektu
* Administracja projektu
* Ścisła współpraca z Konsultantem ds. projektu oraz opiekunem PAIP.

Wymagania:

* Minimum roczne doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów EFS
* Wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku studiów. Preferowane wykształcenie o kierunkach: europeistyka, zarządzanie funduszami unijnymi, administracja UE, ekonoma, rachunkowość, itp.
* Umiejętność konstruowania wniosków o płatność
* Bardzo dobra orientacja w zakresie rozli dokumentów księgowych: faktur, wyciągów bankowych, list płac, raportów kasowych itp.
* Bardzo dobra znajomość MS Office, Internetu i umiejętność obsługi urządzeń biurowych
* Wysoka kultura osobista, skrupulatność, rzetelność oraz sumienność
* Zaangażowanie w realizację projektu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o jak najszybsze (najlepiej do 20.01.2010 r.) przysyłanie swojego listu motywacyjnego i CV ze zdjęciem na adres e-mail: chrzanowska@paip.poznan.pl z dopiskiem w temacie wiadomości \"Koordynator projektu - Kielce\". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Autor ogłoszenia

Iza Chrzanowska

Telefon: 0616657675