KOORDYNATOR GRUPY SPRZEDAŻOWEJ - Kielce

KOORDYNATOR GRUPY SPRZEDAŻOWEJ

Miasto: Ogłoszenia Kielce, Region: Lubelskie

DGM

Firma DGM zajmująca się sprzedażą usług telekomunikacyjnych w związku z planami dalszego rozwoju firmy poszukuje osoby na stanowisko koordynatora grupy sprzedażowej.

Region: świętokrzyskie

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która dynamicznie będzie realizowała założone przez firmę cele, sprzedażowe oraz finansowe; ma doświadczenie w koordynowaniu pracą grupy osób; jest ambitna, sumienna, oraz nastawiona na realizacje swoich planów- nie tylko finansowych. Mile widziane osoby posiadające własne grupy sprzedażowe; doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie wymagane podczas procesu rekrutacyjnego.

Podstawowe obowiązki koordynatora:

Administracja biura
Utworzenie własnej grupy sprzedażowej, oraz zarządzanie nią
Realizacja celów firmy
Tworzenie oraz archiwizowanie dokumentów
Zintegrowane przekazywanie korespondencji wewnętrznych oraz zewnętrznych
Codzienne tworzenie raportów ze sprzedaży
Współpraca z innymi oddziałami firmy
Inne obowiązki zlecane przez przełożonego

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie
Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, efektywnego korzystania z Internetu
Dynamika i energia działania
Łatwość przyswajania wiedzy
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Ciekawą, stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Bardzo dobre warunki finansowe + premie za wyniki
Możliwość rozwoju zawodowego, awansu
Szkolenia i wsparcie merytoryczne
Różne formy zatrudnienia

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

koordynator@dg-marketing.pl

Uprzejmie informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)\".

Autor ogłoszenia

Katarzyna Druzgała

Telefon: 602576609