Kurier (Busko-Zdrój i okolice) - Busko Zdrój

Kurier (Busko-Zdrój i okolice)

Miasto: Ogłoszenia Busko Zdrój, Region: Lubelskie

Zakres obowiązków: - dostarczanie zwrotnych przesyłek do klienta indywidualnego - dbałość o wizerunek firmy Wymagania: - samochód - stały dostęp do Internetu - wysoka kultura osobista - mile widziane doświadczenie w pracy jako kurier Oferujemy: - pracę na umowę o dzieło - wynagrodzenie w oparciu o motywujący system prowizyjny - pakiet szkoleń z zakresu obsługi klienta oraz szkoleń produktowych Kontakt: cv ze zdjęciem wraz z podaniem w tytule e-maila miasta zamieszkania prosimy wysłać na adres: rekrutacja2@cc-conversa.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Prosimy o dopisanie klauzuli w CV: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)\".