Praca w Żywcu - nowa, wyższa stawka - Żywiec

Praca w Żywcu - nowa, wyższa stawka

Miasto: Ogłoszenia Żywiec, Region: Lubelskie

Szukasz pracy w swojej okolicy?
To świetnie się składa, bo mamy dla Ciebie pracę w Żywcu! ????

Stanowisko: Operator maszyn
Miejsce pracy: Żywiec

Twoje zadania:
• obsługa maszyny wulkanizacyjnej,
• kontrola przewodów, wypełnianie arkuszy prac,
• kontrola przejmowanego stanowiska po poprzedniej zmianie.

Nasza propozycja:
• praca w systemie III zmianowym,
• atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze 4600 zł brutto + premie i dodatki,
• praca na terenie Żywca,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
• dofinansowanie karty MultiSport, dodatkowa opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU,
• wsparcie dedykowanego Konsultanta w trakcie całego okresu zatrudnienia,
• jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności – również zapraszamy do kontaktu!

Jeśli:
• jesteś dyspozycyjny do podjęcia pracy w systemie III zmianowym,
• masz doświadczenie w pracy na produkcji lub chcesz je zdobyć,
to nie zwlekaj i aplikuj na naszą ofertę!

Manpower Group Sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412).

Autor ogłoszenia

Manpower

Telefon: 696557689