Samodzielny sprzedawca / konsultant ds. handlowych - Żory

Samodzielny sprzedawca / konsultant ds. handlowych

Miasto: Ogłoszenia Żory, Region: Lubelskie

Bezpośredni importer i dystrybutor wyposażenia łazienek
poszukuje kandydata na stanowisko

Profil kandydata:

wykształcenie minimum średnie
znajomość rynku budowlanego - wyposażenie wnętrz: łazienki,
umiejętności negocjacyjne
profesjonalne prowadzenie rozmów handlowych
doświadczenie w sprzedaży detalicznej i hurtowej
oraz w kontaktach telefonicznych z klientami,
samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja własnej pracy,
zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
dobra znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kat. B
bardzo dobra znajomość obsługi komputera
miejsce zamieszkania: okolice Żor

Zakres obowiązków:

wyszukiwanie zleceń inwestycyjnych, pozyskiwanie nowych klientów
nawiązywanie i pielęgnacja kontaktów z inwestorami,
realizacja inwestycji
sprzedaż kabin parowych, prysznicowych, saun, wanien, akcesorii i mebli łazienkowych
kontakt z producentami w języku angielskim
utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych z kluczowymi klientami
dbanie o pozytywny wizerunek firmy
realizacja zamówień detalicznych

Oferujemy:

pracę wyjazdowa w stabilnej, rozwijającej się firmie
stałe wynagrodzenie, atrakcyjny system prowizyjny adekwatny do osiąganych wyników
ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i ambitnym zespole

CV (plik podpisany nazwiskiem) prosimy przesyłać w terminie 14 dni na adres e-mail:
info@aquaroom.pl
Prosimy o wpisanie w temacie e-maila: Podanie o pracę

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

AQUAROOM

Telefon: 324350384