Operator Maszyn (bez doświadczenia) - Żory

Operator Maszyn (bez doświadczenia)

Miasto: Ogłoszenia Żory, Region: Lubelskie

Dla naszego klienta - międzynarodowej, renomowanej firmy produkcyjnej w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory/Warszowice
Nr ref. OMB/18

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – wystarczą chęci do pracy i gotowość do szkoleń!

Obowiązki:
• obsługa maszyn produkcyjnych,
• kontrola i rejestracja wybranych parametrów produkcyjnych,
• obsługa systemów produkcyjnych,
• bieżące wsparcie produkcji.

Wymagania:
• wykształcenie min. zawodowe,
• motywacja i chęci do pracy,
• umiejętność pracy w zespole,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widzialne:
• doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
• atrakcyjne wynagrodzenie (16 zł brutto/h + dodatek za system oraz dodatek za nocki
+ atrakcyjna premia kwartalna),
• umowa na czas nieokreślony możliwa jeszcze w pierwszym roku zatrudnienia,
• szkolenia związane ze stanowiskiem pracy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje,
• szereg dodatków do wynagrodzenia,
• dodatkowe świadczenia z funduszu świadczeń socjalnych,
• bardzo dobrą atmosferę w pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

Autor ogłoszenia

Talent Partners

Telefon: 323071700

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Operator Maszyn (bez doświadczenia)