Wykładanie towaru –markety budowlane Żory - Żory

Wykładanie towaru –markety budowlane Żory

Miasto: Ogłoszenia Żory, Region: Lubelskie

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do pracy dodatkowej, w formie wykładania towaru. Szczegóły:
Miejsce: Leroy Merlin Żory, Castorama Żory
Umowa: Umowa Zlecenie
Czas pracy: Około 4 godzin na tydzień = dwie wizyty w tygodniu (Po jednej wizycie tygodniowo w każdym z marketów)
Stawka: 12zł brutto/godz.
Obowiązki:
Wyłożenie towaru po dostawie,
Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
Ewentualne uzupełnienie braków w towarze,
Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.
Wymagania: Status Studenta bądź Ucznia i nieprzekroczony 26 rok życia, bądź status osoby zatrudnionej na pełen etat.
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres: biuro@ad-btl.pl w temacie wpisując: Żory

Autor ogłoszenia

Agencja Advanced BTL