Księgowy (żory) - Żory

Księgowy (żory)

Miasto: Ogłoszenia Żory, Region: Lubelskie

Wymagania:
 Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości
 Minimum rok doświadczenia w pracy w dziale księgowym
 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie
 Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz programów księgowych
 Szeroka wiedza z zakresu księgowości
 Gotowość do wyjazdów służbowych do Wielkiej Brytanii
 Rzetelność
 Umiejętność zarządzania ludźmi
Obowiązki:
 Finansowa kontrola nad prowadzonym projektem
 Pomoc w szkoleniu personelu
 Tworzenie raportów finansowo-księgowych
Oferujemy:
 Pracę na minimum 6 miesięcy (na czas trwania projektu) w międzynarodowej firmie
 Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
 Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego w języku polskim i angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz zaznaczonym numerem referencyjnym na adres e-mail: pb@primebs.pl lub na poniższy adres:

PrimeBS Sp. z o.o.
ul. Armii Krajowej 29
30-150 Kraków
tel. 012 622 73 65 do 69
fax: 012 622 70 16
e-mail: pb@primebs.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.

Autor ogłoszenia

Paulina Londo-Biernat