Legalna praca w Niemczech - Zawiercie

Legalna praca w Niemczech

Miasto: Ogłoszenia Zawiercie, Region: Lubelskie

Firma MEDWORK24 zatrudni

Opieka nad 80-letnią Panią
Miejsce pracy:
Niemcy

Informacje o podopiecznej:
• Wiek podopiecznej: 80 lat
• Schorzenia: pani porusza się na wózku, demencja, nadciśnienie, osteoporoza
Dodatkowe informacje:
• Wynagrodzenie: do 1000 euro netto
• Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu na min 3 miesiące

Obowiązki
• Proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów
• Opieka pielęgnacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wybranym kandydatom oferujemy
• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki)
• Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
• Ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki
Proszę o przesłanie CV za pomocą formularza lub na adres d.prasalek@medwork24.pl