Specjalista ds. obsługi Klienta (j. fiński) - Zawiercie

Specjalista ds. obsługi Klienta (j. fiński)

Miasto: Ogłoszenia Zawiercie, Region: Lubelskie

Naszym Klientem jest grupa europejskich spółek zajmująca się produkcją oraz montażem wielkopowierzchniowych konstrukcji stalowych . W związku z rozwojem działalności na rynku skandynawskim poszukują osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi Klienta
(j. fiński)

miejsce pracy: woj. śląskie; miasto: okolice Zawiercia
nr ref. 29/09/2012

Podstawowe obowiązki:
bieżąca obsługa klientów fińskojęzycznych,
utrzymywanie i rozwój relacji z klientami,
nadzór nad realizacją zamówień, dostaw oraz płatności
przyjmowanie zgłoszeń dotyczących problemów technicznych
optymalizowanie planowanych wysyłek,
obsługa reklamacji,

Wymagania wobec Kandydatów/ Kandydatek:
wykształcenie min. średnie,
komunikatywna znajomość języka fińskiego w mowie i w piśmie
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale, sprzedaży, eksportu lub logistyki,
bardzo dobra obsługa komputera w zakresie MS Office,
mile widziana wyobraźnia techniczna,
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
umiejętność utrzymywania pozytywnych, długofalowych relacji z klientami,
umiejętność organizacji czasu pracy,
mile widziana znajomość języka angielskiego

Zatrudnionej osobie firma oferuje:

Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w kompetentnym zespole,
Możliwości rozwoju, awansu oraz stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim i angielskim z podaniem numeru referencyjnego oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji
na adres elektroniczny lub pocztowy:

L.GRANT HR Consulting
Agencja Zatrudnienia, nr licencji 1118

ul. Moniuszki 3/7
40-005 Katowice
praca@lgrant.com
www.lgrant.com
tel. 32 782 64 80
fax. 782 30 42

W aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.).

Autor ogłoszenia

L.Grant HR Consulting