konstruktor klimatyzacji - Zabrze

konstruktor klimatyzacji

Miasto: Ogłoszenia Zabrze, Region: Lubelskie

Agencja rekrutacyjna ERTA dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

KONSTRUKTOR

MIEJSCE PRACY: Zabrze

Opis stanowiska:

- sporządzanie rysunków konstrukcyjnych wentylatorów i akcesoriów
- praca w programach AutoCad, Inventor, Autodesk

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku: mechanika, energetyka lub budowa maszyn
- Minimum 3 lata na stanowisku konstruktora w firmie związanej z wentylacją
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- Posiadanie certyfikatu AutoCad
- Posiadanie certyfikatu Inventor
- Wiedza z zakresu budowy wentylatorów
- Samodzielność
- Odpowiedzialność
- Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w nieustannie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym
- Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
- Premie uzależnione od efektów pracy
- Pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem
„konstruktor”.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)\"

Posiadamy certyfikaty pośrednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), pośrednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).

Autor ogłoszenia

Erta

Telefon: 124230505