KIEROWNIK STOISKA SPRZEDAŻY CHOINEK ŚWIĄTECZNYCH - Zabrze

KIEROWNIK STOISKA SPRZEDAŻY CHOINEK ŚWIĄTECZNYCH

Miasto: Ogłoszenia Zabrze, Region: Lubelskie

Zadania:
• Sprzedaż choinek świątecznych w okresie 01.12 - 23.12.2010
• Obsługa kasy fiskalnej
• Codzienne raportowanie wyników ze sprzedaży
• Otwieranie i zamykanie placu sprzedaży
• Dbanie o ekspozycję towaru na placu zgodnie ze standardami firmy
Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie
• Doświadczenie w sprzedaży lub w kontaktach z klientami
• Zdolności organizacyjne
• Pełna dyspozycyjność w okresie przedświątecznym 1 -23 grudnia
• Dynamizm, odpowiedzialność w działaniu
• Niekaralność
Oferujemy:
• Pracę na umowę zlecenie, zakwaterowanie, wyżywienie
• Szkolenie z zakresu sprzedaży potwierdzone certyfikatem
• Możliwość współpracy następnych sezonach sprzedażowych

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: perscoll@perscoll.com.pl

W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska i miasto, do którego Państwo aplikujecie.

Autor ogłoszenia

Personnel College

Telefon: 61 843 59 71