MERCHANDISER - Zabrze

MERCHANDISER

Miasto: Ogłoszenia Zabrze, Region: Lubelskie

Merchandiser Sp. z o.o. jest jedną z prężniej działających firm na rynku w branży systemów wspierania sprzedaży. Firma działa od 17 września 1996 roku.
Aktualnie poszukujemy MERCHANDISERÓW do hali makro w Zabrzu:

Opis stanowiska : praca nad ekspozycją w hali, wdrażanie standardów ekspozycyjnych , pilnowanie zapasów, bezpośrednia współpraca z kierownikiem stoiska, przygotowanie i dbanie o ekspozycję promocyjną i przekazywanie informacji handlowych z hal dotyczących obsługiwanych firm.
Wymagania:
- rzetelności i odpowiedzialnego podejścia do pracy
- punktualności
- komunikatywności
- aktualnej książeczki z badaniami Sanepidu Oferujemy:
- przeszkolenie
- stałe zlecenie godzinowe
- możliwość pracy w różnym wymiarze godzinowym
- możliwość rozwoju i awansu -stawka - od 7 zł brutto za godzinę pracy
Więcej informacji o firmie na www.merchandiser.com.pl

Autor ogłoszenia

Telefon: 022 33 52 444