Przedstawiciel d/s OFE - Zabrze

Przedstawiciel d/s OFE

Miasto: Ogłoszenia Zabrze, Region: Lubelskie

Dla jednego z najwiekszych ubezpieczycieli poszukujemy Przedstawiciela d/s OFE
Twoje zadania jako Przedstawiciela to m.in.:
# Pozyskiwanie klientów;
# Profesjonalne doradztwo w zakresie Otwartych Funduszy Emerytalnych;
# Dbałość o wysokie standardy obsługi klienta.
Oferujemy Ci:
# Gruntowne przygotowanie do pracy;
# System szkoleń umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji;
# Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia;
# Wysokie dochody!
Nasze oczekiwania:
# Wykształcenie minimum średnie, preferowani studenci do 26l;
# Niekaralność;
# Łatwość nawiązywania kontaktów;
# Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
# Samodzielność w działaniu, wytrwałość i przedsiębiorczość;
# Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem.
# Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze.