Technik Utrzymania Ruchu (Automatyk) - Tychy

Technik Utrzymania Ruchu (Automatyk)

Miasto: Ogłoszenia Tychy, Region: Lubelskie

Witam
Aktualnie poszukuję Technika Utrzymania Ruchu dla dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach.

Nr ref. TURA/102/2012
Miejsce pracy: Tychy

Najważniejsze obowiązki:

-utrzymanie w pełnej sprawności wszystkich maszyn, narzędzi, przyrządów jak i urządzeń energetycznych i innych wykorzystywanych na terenie zakładu,
-wykonywanie operacji konserwacyjnych i zapobiegawczych zgodnie z wykazem (przeglądy, konserwacja, wymiana oraz uzupełnianie odczynników i materiałów niezbędnych w procesie produkcji),
-usuwanie awarii urządzeń i podzespołów oraz nadzór ich pracy po usunięciu awarii.

Wymagania:

-wykształcenie średnie techniczne, preferowane kierunki automatyka, elektrotechnika, mechanika lub pokrewne,
-min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu,
-praktyczna wiedza z zakresu automatyki, elektryki, mechaniki,
-umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych,
-uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1kV,
-znajomość zagadnień TPM,
-podstawowa znajomość języka angielskiego (w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej),
-umiejętność pracy w zespole,
-gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

-pracę w dużej, stabilnej i renomowanej firmie,
-możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych,
-atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Autor ogłoszenia

Talent Partners